نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مرد بی احساس

1289
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

مرد بی احساس

من ۳۰ سالمه و امید ۳۵
    یبار اومد پی وی من و گفتش عکسی ک سال قبل روی پروفایلم گذاشتم رو نگه داشته و برایم فرستاد
    ازونروز رابطه مون شکل گرفت ،من افسرده بودم و کلافه از دست دوست پسر سابقم و به او همه چیزو میگفتم اینکه منو دوست نداره و ... و ....
    تا اینکه باهم قرار گذاشتیم، با هم رابطه ی جنسی داشتیم
    اما اون ادم خیلی بی تفاوتی بود،همش دوست پسر سابقمو مسخره میکرد ولی مشخص بود ک حسادت عجیبی به احسان دوست پسر سابقم داره،فکر میکرد چون بدنسازه من عاشقش بودم و اونم سال قبل رفت بدنسازی و الان حرفه ای کار میکنه،و چون احسان ماشین شاسی بالا داشت اونم رفت وسمندشو فروخت
    و یه پاترول خرید.رشتش برقه و در شرکت نفت جنوب کشور کار میکنه،و دنبال یدختر قوی هست
    چند وقتی هست ک حرف از ازدواج میزنه ،و خودشو با پسرای فامیلمون مقایسه میکنه و میگه من ازونا بهترم یا خاهرمو خاهر زن صدا میزنه،خاهرش تقریبا یچیزایی از رابطه ی ما میدونه ،دیروز هم میگفت حیف از من ک اینهمه دوست دارم و تو اینجور میکنی
    اما من باهاش یمشکل خیلی بزرگ دارم،اونم اینکه اگه من بهش هیچوقت زنگ نزنم اونم نمیزنه،مطمئنم ک دوسم نداره ولی کاراش چیز دگ میگه
    تا یکسال و نیم پیش اگه سه روز پشت سر هم تو یه تایمی بهش زنگ میزدم بار سوم دگ جواب نمیداد و بهانه میاورد
    الان نمیدونم هنوزم همون اخلاق رو داره یا نه،ولی دیشب با اینکه کلی صحبت کردیم اما امروز اصلا ن زنگ زد ن پیام داد،استوری گذاشت ولی با من هیچ تماسی نگرفت،ظهر هم کلا دگ بلاکش کردم
    واسم سخته ک قبول کنم دوسم نداره ،چکار کنم ک بتونم راحت تر فراموشش کنم
    ازینکه اینجوری منو بازی میده اعصابم خورده در حالی ک توی اینستا رفقاش به راستگویی و با معرفت و اینا میشناسنش😔

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مرد بی احساس

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز احساس ناراحتی و ناکامی شما کاملا قابل درک است.
    اما به نظر می رسد الان هیجان بالایی را ناشی از افکار منفی تجربه می کنید که هرگونه تصمیم تحت چنین شرایطی تحت غلبه احساسات شدیدتان قرار دارد و بهتر است اول کمی به یک حالت ثبات و متعادلی از نظر هیجانی و عاطفی برسید و بعد تصمیم بگیرید.
    درباره اینکه چه مدت از رابطه تان با ایشان می گذرد و یا اینکه چه مدت بعد از شکست عاطفی و بهم خوردن رابطه قبلی تان با ایشان آشنا شدید خیلی توضیح نداده اید.
    مراحلی که ما بعد از شکست عاطفی طی می کنیم مانند مراحلی است که به هنگام سوگ و از دست دادن یک نفرمی گذرانیم.
    و به همین دلیل توصیه می شود که مدتی از رابطه قبلی بگذرد و بعد وارد رابطه جدید بشوید.
    با توجه به اینکه شما همچنان در دوران کنار آمدن با آن رابطه بودید و هنوز ذهنتان مشغول آن فرد بوده و به نوعی رابطه با او را شاید برای فرار و رهایی از درد و رنج ناشی از رابطه قبلتان شروع کرده اید.
    اینکه منظور ایشان از این رفتارهای ضد و نقیض دقیقا چیست ما هم نمی دانیم و تا زمانی که ایشان خودشان توضیحی ندهند مشخص نمی شود و هرچه هست در حد حدس و گمان است.
    اما به نظر می رسد وقتی صحبت ازدواج را می کنند نیتشان همین باشد و از سویی نسبت به اینکه شما تا مدها ذهنتان درگیر رابطه قبلی بوده، دلخور و یا ناراضی هستند و شاید هم نسبت به این رابطه تردید دارند.
    اما نمی توان نتیجه گرفته که شما را دوست ندارند چرا که در جاهایی از صحبتتان اشاره کردید که تمام تلاش خودشان را کرده اند تا شبیه فردی شوند که فکر میکردند ایده آل شما بوده است و حتی به زبان هم ابراز نارضایتی کرده اند نسبت به این تصورشان که ایشان بیشتر از شما به رابطه تان علاقه نشان داده و اهمیت می دهند.
    نکته دیگری که وجود دارد این است که اگر در رابطه قبلیتان هم همین احساسی داشتید، یعنی دوست داشته نشدن، شاید مسئله اصلی در فرایند افکار و باورهای خودتان باشد.
    تمام اینها یکسری گمانه زنی هستند.
    اکرچه شاید شروع رابطه درست نبوده اما اگر در این رابطه مدت قابل توجهی بوده اید و انرژی عاطفی- روانی صرف کرده اید بهتر است انقدر زود و تحت این شرایط تصمیمی نگیرید.
    بنابراین به شما توصیه می شود برای ارزیابی و بررسی دقیقتر برای دریافت مشاوره تلفنی اقدام نمایید تا هم برای مدیریت این احساسات و هم اتخاذ تصمیم مناسب کمک حرفه ای و تخصصی دریافت نمایید.

3. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    دقت کنید که شما نیاز است بر اساس شناخت خودتان در مورد این رابطه تصمیم گیری کنید اگر ایشان این میزان از مقایسه را دارند و همچنین بی توجهایی که برای شما احساسات ناخوشایندی را به دنبال دارد بهتر است به این موضوعات توجه بیشتری کنید چون این سبک رفتاری می تواند در زندگی مشترک نیز آسیب زا باشد .
    1. هدف شما از این رابطه چیست ؟
    2. برنامه شما و ایشان برای ازدواج چیست>
    3. ازدواج با ایشان برای شما مورد پذیرش می باشد؟
    4. معیارهای شما برای انتخاب ایشان چه ویژگی هایی می باشد؟
    5. دلیل ایشان برای این رفتارها چیست ؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

درحال حاضر طبق مواردی که شما گزارش دادین نمیشه ایشون رو مورد قضاوت قرار داد و گفت که شما رو دوست داره یا نداره !
    وهمچنین با دلایلی نظیر اینکه هیچ وقت در تماس گرفتن پیش قدم نمیشه یا اینکه در زمان سابق اگر سه مرتبه تماس میگرفتین مرتبه سوم جواب نمیداده نمیشه ایشون رو قضاوت کرد و گفت که شمارو دوست داره
    ازطرفی محرک اقداماتی مثل رفتن به باشگاه و خریدن پاترول ممکنه حسادت یا حس مقایسه باشه و به طور کلی این اقداماتش رو ( خرید پاترول و باشگاه و...) نمیتونه به طور حتم دال بر علاقه ومحبت ایشون نسبت به شما باشه
    برای سنجش و ارزیابی ایشون باید فاکتور های دقیق تری از دیگاه شما به رابطه بین شما و چگونگی روابط به طور دقیق تر با خبر باشیم
    به این صورت که دیگاه ایشون به ازدواج چیه ؟
    قصد شما دوستی با هم دیگس یا ازدواج ؟
    به هر حال اینو تو پست های مشابه هم میگم در صورتی که یک فرد دچار شکست عاطفی بشه و در دوران ناراحتی ناشی از این شکست و فراموشی طرف مقابل سر میبره بسیار مستعد وابستگی به اشخاص هست و حتما هم نباید مرد باشه اتفاقا هستند اشخاصی که تو این
    زمان به افراد هم جنس هم وابسته میشن
    برای همین باید از نیت شما و قصد شما و دیدگاه شما نسبت به این رابطه اطلاعات تکمیلی تری دریافت کنیم
    آیا به نظرت این شخص از لحاظ اخلاقی کمال طلب و مرد سالار هستند ؟
    آیا تا بحال باایشون در باره نظر و دیدگاهش نسبت به رابطه بینتون صحبت کردین ؟ اگر پاسخ مثبته دیدگاه ایشون چیه ؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

درحال حاضر طبق مواردی که شما گزارش دادین نمیشه ایشون رو مورد قضاوت قرار داد و گفت که شما رو دوست داره یا نداره !
    وهمچنین با دلایلی نظیر اینکه هیچ وقت در تماس گرفتن پیش قدم نمیشه یا اینکه در زمان سابق اگر سه مرتبه تماس میگرفتین مرتبه سوم جواب نمیداده نمیشه ایشون رو قضاوت کرد و گفت که شمارو دوست داره
    ازطرفی محرک اقداماتی مثل رفتن به باشگاه و خریدن پاترول ممکنه حسادت یا حس مقایسه باشه و به طور کلی این اقداماتش رو ( خرید پاترول و باشگاه و...) نمیتونه به طور حتم دال بر علاقه ومحبت ایشون نسبت به شما باشه
    برای سنجش و ارزیابی ایشون باید فاکتور های دقیق تری از دیگاه شما به رابطه بین شما و چگونگی روابط به طور دقیق تر با خبر باشیم
    به این صورت که دیگاه ایشون به ازدواج چیه ؟
    قصد شما دوستی با هم دیگس یا ازدواج ؟
    به هر حال اینو تو پست های مشابه هم میگم در صورتی که یک فرد دچار شکست عاطفی بشه و در دوران ناراحتی ناشی از این شکست و فراموشی طرف مقابل سر میبره بسیار مستعد وابستگی به اشخاص هست و حتما هم نباید مرد باشه اتفاقا هستند اشخاصی که تو این
    زمان به افراد هم جنس هم وابسته میشن
    برای همین باید از نیت شما و قصد شما و دیدگاه شما نسبت به این رابطه اطلاعات تکمیلی تری دریافت کنیم
    آیا به نظرت این شخص از لحاظ اخلاقی کمال طلب و مرد سالار هستند ؟
    آیا تا بحال باایشون در باره نظر و دیدگاهش نسبت به رابطه بینتون صحبت کردین ؟ اگر پاسخ مثبته دیدگاه ایشون چیه ؟
    از قضیه اشناییمون سه سال میگذره،سال اول من همش از احسان واسش میگفتم ،بعد ازون یکسال خیلی باهم در رابطه نبودیم
    تا دوباره پنجشنبه تماس گرفتم و باهم صحبت کردیم تا اخر شب
    جمعه هرچقدر منتظر شدم پیام بده نداد،البته کارش جوریه ک ۱۴ روز سرکاره،۱۴ روز اف

جمعه هم سرکار بود ولی ظهرش استوری گذاشت ک همون محل کارش رفته بود کوه، و توی سایت هم دیدم یلحظه انلاین شد ولی تا شب هیچ پ یا ز نزد

شب بهش پیام دادم و تا ۲شب صحبت میکردیم،امروز هم تا ظهر باهم خوب بودیم ک من سر یه موضوعی ک اتفاق افتاده بودم بعدازظهرش باهام تماس بگیره

ولی خبری نشد ،یعنی دلم از روز جمعه پر بود،بهش پیام میدادم و سین میکرد ولی جواب نمیداد فقط گفت خابم برده بود،بعدش منم عصبانی شدم گفتم خیلی بیشعوری ک سین میکنی جواب نمیدی

بلاکم کرد،زنگ زدم گفت من تا الان هزار بار بهت وقت دادم ک ازت مطمئن بشم،یبار عاشق احسان بودی ،یبار نمیدونم چی یبار چی و چی

نمیتونستم بهت اعتماد کنم چون ۱۴ روز خونه نیستم، حالا دوباره بهت وقت دادم ولی بازم دیدم اینجور ،من تا نصفه شب بیدار بودم الان خسته بودم

بهش گفتم من دلم از جمعه پر بود امروز سرت خالی کردم تو هیچوقت پیگیر من نیستی،گفت من قصدم ازدواجه،هربار یه حرفی میزنی و من خیلی هنر میکنم ک بعد چند ماه ک میای سراغم جوابتو میدم

جمعه هم اگه دلت واسم تنگ بود زنگ میزدی جواب میدادم،گفتم تو دلت تنگ نبود،گفت تو بزار رابطمون دوباره شروع بشه بعد ببین دلم تنگت میشه ی ن،تو دوقدم واسه من بردار تا من بیام سمتت

واقعا نمیفهمم دوسم داره ی نه،قصدش ازدواجه یا نه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد